Colegii de la Penitenciarul Botoșani in forma maxima.Caștiga Cupa Prieteniei organizată de IPJ.

Astazi a avut loc Cupa Prieteniei,competitie de fotbal organizata de IPJ Botoșani la care au participat: Penitenciarului Botoșani, Jandarmeria, IPJ, MAPN, ISU și colegii Vameși.

Sustinuti de colegi si prieteni, jucatorii au luptat umar la umar in cadrul meciurilor eliminatorii, confruntandu-se in tactici si strategii personalizate de joc, care au influentat in mod decisiv scorul de pe tabela de marcaj.

Penitenciarului Botoșani continua forma buna si castiga Cupa, un trofeu care le ridica moralul pentru marea competitie de minifotbal organizata de FSANP, unde s-au calificat in finala.

Felicitari pentru reusita!Reusiti de fiecare data sa ne surprindeti prin rezultate aduse in competitii.

Uniti suntem puternici!

Felicitari si organizatorilor!