Finala incendiara in Cupa Fsanp.Sindicatul Novo Legis ramane neinvins!

Dupa o prestatie de top a baietilor de la penitenciarul Botosani, presedintele sindicatului Ionel Dimitrovici reuseste inca o performanta cu echipa sa si mai adauga un trofeu in palmaresul sindicatului.

Cu toate ca pe parcursul competitiei echipa penitenciarului Botosani nu a fost invinsa, departajarea după numarul de goluri le-a adus locul 2 pe tara in aceasta frumoasa competitie.

De apreciat efortul si sacrificiile depuse de intreaga echipa în frunte cu domnul presedinte Ionel Dimitrovici, care nu ne-a dezamagit nici de această data.

Felicitari echipelor, tuturor organizatorilor și in mod special Federației Sindicatelor din Administratia Nationala a Penitenciarelor care a facut posibila aceasta competitie.